Sala klubowa


W pensjonacie znajduje się sala klubowa mogąca pomieścić do 35 osób. Do dyspozycji gości pensjonatowych oraz indywidualnych w sali TV, sprzęt multimedialny, kącik dla dzieci, aneks kuchenny, mini-bar. Sala całoroczna z kominkiem. Zapraszamy także do gry w bilard, do której czeka na Państwa profesjonalny stół.

Z sali rozciąga się rozległy widok na okolicę, który umożliwia rodzicom w komfortowych warunkach obserwację dzieci korzystających z nauki jazdy konnej. Na okolicznych łąkach często także pojawiają się sarny, lisy, zające, a nad nimi drapieżne ptaki i bociany zamieszkujące gniazdo na terenie Gospodarstwa…

Sala idealna do organizacji kameralnych spotkań, w tym:

– szkoleń, warsztatów,

– imprez okolicznościowych (również z tańcami do 12 par),

– przyjęć rodzinnych (m.in. urodziny, przyjęcia komunijne, Andrzejki, Sylwester),

– spotkań integracyjnych.

Do dyspozycji gości zastawa stołowa dla 30 osób, sprzęt multimedialny, w tym rzutnik z ekranem i sprzęt nagłośnieniowy oraz sprzęt do karaoke, dostęp do wi-fi, aneks kuchenny (mikrofalówka, czajnik elektryczny, opiekacz elektryczny, lodówka), kącik dla dzieci. Oferujemy kompleksową organizację imprez.

Istnieje możliwość zorganizowania cateringu przez firmę, z którą współpracujemy na stałe lub wprowadzenie firmy/obsługi wybranej przez Państwa. Oferujemy atrakcje dodatkowe, w tym między innymi przejażdżki konne, przejażdżki bryczką po okolicy, przejażdżki quadami, zajęcia integracyjne z animatorem. Więcej o imprezach.

Zapraszamy!