Pokoje


 

Naszym gościom oferujemy noclegi w kameralnych pokojach z łazienkami, drewnianym wyposażeniem, dostępem do bezprzewodowego internetu. Pokoje znajdują się w części pensjonatowej nad salą klubową. W pokojach są pojedyncze drewniane łóżka, szafki, szafy i lampki nocne. Istnieje możliwość zestawienia łóżek podwójnie. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Do dyspozycji gości sala klubowa z TV, kominkiem, kącikiem dla dzieci i aneksem kuchennym.

 Pokoje:
nr 1 – pokój 3-osobowy, w pokoju możliwość dostawienia dostawki dla czwartej osoby
nr 2 – pokój 2-osobowy, 
nr 3 – pokój 4-osobowy, jedno łóżko piętrowe
nr 4 – pokój 4-osobowy, jedno łóżko piętrowe
nr 5 – pokój 1-osobowy, możliwość dostawienia dostawki dla drugiej osoby

Łącznie 14 miejsc + 2 dostawki

Łącznie na terenie Gospodarstwa maksymalnie 16 miejsca noclegowe w pokojach (z dostawkami) oraz 4 miejsca w sezonie letnim w campingowym domku holenderskim.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy łazienką dostosowaną w tym celu oraz możliwością noclegu osób na wózku w domku, gdzie przygotowaliśmy odpowiedni podjazd.

We wszystkich pokojach oraz sali klubowej bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Całość w drewnianej scenerii, w zaciszu milejewskich okolic.

Ceny obowiązujące w sezonie zimowym (od 01.10 do 30.04.) :
pokój 1-osobowy 65 zł/dobę
pokój 2-osobowy 100 zł/dobę
pokój 3-osobowy 120 zł/dobę
pokój 4-osobowy 135 zł/dobę

Ceny obowiązujące w sezonie letnim (od 01.05 do 30.09.) :
pokój 1-osobowy 65 zł/dobę
pokój 2-osobowy 120 zł/dobę
pokój 3-osobowy 135 zł/dobę
pokój 4-osobowy 160 zł/dobę

podane ceny są cenami brutto; liczymy zajęte w pokoju łóżka, dzieci śpiące z rodzicami nie są doliczane do ceny; wystawiamy faktury VAT; przy większych grupach oraz dłuższym pobycie możliwość negocjacji cen.

 

Istnieje możliwość wykupienia śniadań, obiadów i kolacji.