Imprezy okolicznościowe, integracyjne, szkolenia

Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia w branży turystycznej przygotowaliśmy dla Państwa bazę przystosowaną wszechstronnie na różnego rodzaju spotkania, imprezy, przyjęcia, szkolenia i inne. Organizujemy imprezy całorocznie, do dyspozycji grup ogrzewana sala klubowa ze sprzętem multimedialnym oraz sezonowa przestronna oszklona wiata z kominkami wraz z pełny zapleczem sanitarnym i dużym bezpiecznym terenem przystosowanym do wypoczynku również dzieci i młodzieży.  Do dyspozycji grup miejsce ogniskowe i grill, mini-bar i bilard. Dodatkowo oferujemy także noclegi bezpośrednio na terenie ośrodka. Z atrakcji dodatkowych czekają na Państwa:

  • przejażdżki na koniach/quadach/bryczką
  • kontakt ze zwierzakami w mini-zoo
  • gry i zabawy integracyjne z doświadczonym animatorem (m.in. spacer na cyrklu, wieloosobowe narty, podchody z kompasem i inne dostosowane do potrzeb grupy)
  • strzelanie z wiatrówki

Istnieje możliwość zorganizowania pełnego cateringu wraz z obsługą i wystrojem sali stosownym do okoliczności przez firmę gastronomiczną, z którą współpracujemy lub przez firmę wybraną przez Państwa. Oferujemy pełne wyżywienie i obsługę przerw kawowych. Proponujemy indywidualne budowanie programu w zależności od konkretnych potrzeb.

Zobacz przykładowy wystrój sal :

_DSC0462